Informacja o funkcjonowaniu Poradni od 27.04.2020 r. do 24.05.2020 r.

Przasnysz, 27.04.2020 r

Szanowni Państwo,

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r.  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U z 2020 r., poz. 410 z późn. zm.) informuję, że działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu zostają dalej ograniczone w dniach od 27.04 2020 r. do 24.05.2020 r.

Sekretariat pozostaje czynny codziennie w godzinach od 8.00 do 15.00, po wcześniejszym ustaleniu wizyty poprzez kontakt telefoniczny pod numer telefonu 29 752 26 15.

Wszyscy specjaliści nadal pracują zdalnie realizując zaplanowane zajęcia terapeutyczne, zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju i inne działania zgodnie z harmonogramem. Udzielają wsparcia dzieciom, uczniom, rodzicom i nauczycielom w formie porad, konsultacji telefonicznych i online. Ze specjalistami można również kontaktować się poprzez pocztę elektroniczną Poradni i telefonicznie po uprzednim ustaleniu terminu kontaktu.

Badania diagnostyczne, których termin przypada w tym czasie zostaną przeprowadzone w terminie późniejszym. O nowych terminach poinformujemy każdego indywidualnie.

Psycholog pełni bezpłatny dyżur codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 1000 do 1500 pod numerem telefonu 511-790-706 udzielając porad i wspierając w trudnej sytuacji związanej z epidemią dzieci/uczniów, rodziców, nauczycieli, osoby pozostające w kwarantannie i osoby odczuwające nasilony lęk związany z zagrożeniem zakażeniem koronawirusem.

Materiały do ćwiczeń w domu są zamieszczane i dostępne na stronie internetowej Poradni www.pppprzasnysz.szkolnastrona.pl w zakładce „Pomoc zdalna specjalistów”.

Jesteśmy gotowi do interwencji i pomocy w nagłych przypadkach.

Dyrektor i pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu