Psychologiczna

• mgr Anna Brzostek,
  • mgr Ewa Olszak,
  • mgr Karolina Orłowska.

OFERTA DLA RODZICÓW I DZIECI:

Diagnoza:

• Diagnoza dzieci w ramach wczesnego wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka.
  • Diagnoza dzieci poniżej 7 roku życia – ocena rozwoju dziecka.
  • Diagnoza gotowości szkolnej.
  • Diagnoza uczniów ze specyficznymi trudnościami w nauce pisania i czytania oraz z trudnościami w nauce.
  • Diagnoza uczniów z zaburzeniami w zachowaniu.
  • Diagnoza dzieci z niepełnosprawnościami.

Terapia:

• Indywidualna i grupowa terapia psychologiczna dzieci z problemami emocjonalnymi oraz trudnościami w funkcjonowaniu w środowisku rówieśniczym, szkolnym i rodzinnym.
  • Grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci z nadpobudliwością psychoruchową i deficytem uwagi.
  • Trening umiejętności społecznych.
  • Zajęcia prowadzone w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Konsultacje:

• „Klub Rodzica” – indywidualne porady i konsultacje dla rodziców  dzieci z problemami edukacyjnymi i  wychowawczymi (termin spotkania uzgadniany telefonicznie),
  • Udzielanie pomocy rodzicom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz indywidualnych możliwości psychofizycznych dzieci i młodzieży oraz w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i wychowawczych.

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI, SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH:

• Indywidualne konsultacje dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych oraz rodziców i uczniów.
  • Prelekcje dla rodziców.
  • Udział w zebraniach rad pedagogicznych.
  • Zajęcia i warsztaty dla uczniów.
  • Interwencje kryzysowe i mediacje.